O firmie

MADPOL Sp. J. od początku działalności zajmuje się sprzedażą przypraw i dodatków dla przemysłu mięsnego.

Założyliśmy swoje przedsiębiorstwo w 1994 roku i od tego roku stale je rozbudowujemy umacniając swoją pozycję w branży. Zatrudniamy kilkunastu pracowników, nasza kadra pracownicza to wysoko wykwalifikowani fachowcy. Dla aktualnych i przyszłych klientów wykonujemy bezpłatne pokazy technologiczne uważając, że takie bezpośrednie kontakty wpływają dobrze na relacje międzyludzkie.

W 2000 roku zmieniliśmy siedzibę przenosząc się do nowo wybudowanej oraz doskonale zorganizowanej pod względem logistycznym. Znajduje się tu nowoczesny magazyn wysokiego składowania, który jest stworzony według najnowszych standardów obowiązujących w Unii Europejskiej. Budynek tego typu gwarantuje sprostanie wszelkim wymogom przechowywanych tu produktów, kontroli sanitarnych i potencjalnych odbiorców. W miesiącu maju 2006r wdrożyliśmy system HACCP. Kompletując bogaty asortyment towarów będących w ciągłej sprzedaży korzystamy z ofert polskich producentów oraz własnego importu przypraw, dodatków oraz surowców.

Od 2014 roku współpracujemy z laboratorium dzięki czemu możemy dbać o najwyższą jakość surowców i produktów.

Nawiązanie szeregu bezpośrednich międzynarodowych kontaktów wpłynęło na wzrost różnorodności naszej oferty handlowej, a tym samym wpłynęło na wzrost atrakcyjności przedsiębiorstwa na rynku i to zarówno pod względem technologicznym jak i ekonomicznym.

Na życzenie klienta wykonujemy próby technologiczne oraz dowozimy towar własnym transportem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Jak do nas trafić